خانه / شکلات / یه راه کم هزینه اما جذاب برای خوشمزه تر کردن جشن تولد
شکلات هدیه سورپرایز پرنسلین

یه راه کم هزینه اما جذاب برای خوشمزه تر کردن جشن تولد

یه راه کم هزینه اما جذاب برای خوشمزه تر کردن جشن تولد

خوراکی های جشن تولد

بچگی های ما غیر از کیک و پفک هیچ خوراکی باحالی توی مهمونی های تولد نبود اما الان خوراکی های جشن تولد انقدر متنوع شده که قبل از رسیدن به کیک همه مهمونا سیر شدن. شکلات مارشمالوی باحالی هم که توی عکس می بینید از اون جور خوراکی هاست که رسما از اون دور به همه چشمک می زنه که بیاین منو بخورین.

 

marshmallow for birth day partty

 

رسپی امروز بیشتر روی مارشمالو و خمیر فوناندانت می چرخه. هم مارشمالو و هم خمیر فوندانت توی لوارم قنادی فروشی ها گیر می یاد. من شانسی توی فروشگاه لوازم قنادی اسکندری یه بسته مارشمالو سفید گیر آوردم. چرا انقدر ذوق زدم؟ چون بیشتر وقتا مارشمالو های سفید و صورتی باهم توی یه بسته ان ولی اینا همشون سفید بودن ولی اگه شما به خوش شانسی من نبودین از همونا که سفید و صورتیش باهمه بگیرید.

مواد لازم برای درست کردن شکلات جمجمه

۸ تا نی

۸ تا مارشمالوی بزرگ

۱۶ عدد شکلات چیپسی

شکلات سیاه آب شده مقداری

هر نی را در یک مارشمالو قرار می دهیم. دو تا شکلات چیپسی رو جای چشم ها می زنیم. (می تونیم از شکلات آب شده برای چسباندن استفاده کنیم) بعد با کمک خلال دندان مقداری از شکلات آب شده را به عنوان دهان جمجمه می کشیم.

 

مواد لازم برای درست کردم شکلات شبح

۸ عدد نی

۸ عدد مارشمالو

۹۵ گرم فوندانت سفید

شکلات شیری قهوه ای و شکلات سفید ذوب شده

هر مارشمالو را در یک نی فرو می کنیم. سپس خمیر فوندانت را با وردنه پهن می کنیم و با قالب دایره ای قالب می زنیم طوری که ۸ تا دایره از خمیر فوندانت مان دربیاید . بهتره با وردنه فوندانت قالب زده را کمی باز کنیم در این حد که فوندانتمان حالت بگیرد. سپس مارشمالو ها را در شکلات ذوب شده فرو می کنیم تا مثل چسب عمل کنند. و بعد فوندانت را روی آن می گذاریم و اجازه می دهیم تا شکلات خودش را بگیرد . بعد با شکلات قهوه ای ذوب شده چشم هایش را می گذاریم

مواد لازم برای درست کردن شکلات مومیایی

۸ عدد مارشمالو

۸ عدد نی

۹۵ گرم خمیر فوندانت سفید

شکلات سفید آب شده

۱۶ عدد اسمارتیز

نی ها را در مارشمالو ها فرو می کنیم. خمیر فوندانت را با وردنه باز می کنیم و به نوارهای باریک برش می دهیم. سپس مارشمالو را به شکلات سفید ذوب شده آغشته می کنیم و نوارهای خمیر را دور آن می پیچیم. می تونید با کمک عکس نحوه پیچیدن نوارها را بفهمید. اگر نوارها را اوریب و ضربدری ببندید بهتر عمل می کنه. در اینجا شکلات سفید ذوب شده نقش چسب رو براتون بازی می کنه. در آخر هم اسمارتیز ها را جای چشم های درشت مومیایی بزنید.

همچنین ببینید

پاپ کورن

پاپ کرن شکلات برای جشن تولد بچه ها

طرز تهیه پاپ کورن شکلاتی این رسپی یکی از دستورهاییه که خیلی برای بچه ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *