خانه / هدیه یاب / هدیه روز پدر غیر از پیراهن و جوراب چی بخرم؟
شکلات هدیه سورپرایز پرنسلین

هدیه روز پدر غیر از پیراهن و جوراب چی بخرم؟

 هدیه روز پدر غیر از پیراهن و جوراب چی بخرم؟

هدیه روز پدر

خرید هدیه روز پدر برای من دست کم همیشه سخت بوده و هست. خوشم نمی آید پیراهن مردانه صورتی و قرمز بخرم یا جوراب بدهم دست پدرم. آن هم به عنوان هدیه روز پدر. پیراهن و جوراب دیگر خیلی سال است که تبدیل شدند به هدیه هایی بی شخصیت. هدیه های بی هویتی که انگار برای از سرباز کنی می خریمشان. خریدن پیراهن برای هدیه روز پدر مثل خریدن شال و روسری برای مادرهاست. پرنسلین در مقاله زیر ایده هایی برای هدیه روز پدر پیشنهاد داده که هدیه های فکر شده هستند. هدیه هایی که واقعا به درد پدرها بخورد و خوشحالشان کند. امیدوارم موقع انتخاب هدیه روز پدر بهتون کمک کنه.

هدیه روز پدر

ایده شماره یک:

فندک

خیلی از مردها سیگار می کشند و خیلی از وقت ها فندکشان خراب می شود، گازش تمام می شود، یا اصلا در کل مدت زندگی شان یک فندک خوش دست گیرشان نمی آید. یک فندک خوش دست و خوشگل هدیه ای شیک برای روز پدر محسوب می شود.

 

Luxury-Lighters-gift-for-men

ایده شماره دو:

ابزار و جعبه ابزار

کدوم بابایی رو میشه پیدا کرد که عشق ابزار نباشه؟ بیشترشون دم مغازه های ابزار فروشی لنگر می ندازن. خیلی هاشون عشق تعمیر کردن وسایل خونه ن. خلاصه جعبه ابزار خیلی خوبه. هدیه ای خاصه و جسورانه س که خیلی از پدرها دوستش دارن اما هیچ کی این علاقه شون رو جدی نمی گیره.

 

Toolbox-present-for-father

ایده شماره سه:

کلاه

کلاه انواع مختلفی داره که هم به درد تابستون می خوره و هم زمستون. قیافه ها با کلاه کاراکتر خاص تری پیدا می کنه. بعضی از مردها عشق کلاه اند آن هم کلاه شاپو. کلاه هدیه بسیار خوبی ست چون هم به درد پیرها می خورد و هم به درد جوان ها.

 

surprise-gift-for-dad-birthday

ایده شماره چهار:

شطرنج، تخته

کافی توی پارک ملت و ساعی یا بسیاری از پارک های بزرگ دیگر قدم بزنید تا بفهمید که بعضی از پدرها چقدر با بازی شطرنج یا تخته حال می کنند. اگر یک شطرنج درست و درمان با صفحه تاشو که مهره ها هم توی صفحه اش جا می شود برای پدرتان بگیرید باعث می شود تحرک بیشتری پیدا کند. دوستان بیشتری پیدا کند و سرحال تر شود.

 

Chess-luxury-mens gift

ایده شماره پنج:

ساک هیز

میان مردها کل کل برای درست کردن آتش زیاد است. هر جایی که پیک نیک می روند یا بساط آتش علم می کنند به هیزم و چوب احتیاج دارند. ساک هیزم یکی از خلاقانه ترین ایده هایی ست که تا به حال دیدم. بسیار کاربردی و ساده و هدیه فوق العاده ای برای روز پدر.

 

gift for father

ایده شماره شش:

دکمه سردرست یا کراوات یا انگشتر

همه ما به خصوص پدرها روزهای زیادی دارند که باید حسابی شیک و پیک کنند. روز خواستگاری دختر یا پسرشان، روز عروسی یکی از بچه ها، جشن های نوه دار شدن و …..

 

gift for dad

 

ایده شماره هفت:

شکلات پرنسلین

 

surprise-gift-chocolate-prancelin

ایده شماره هشت:

دستبند تناسب اندام بی سیم فیت بیت

ایده شماره نه:

یک روز هر چی دوست داره انجام بشه.

غذای مورد علاقه شو بپزید و هر طور دوست داره سروش کنید. بعضی وقتا بابا ها دوست دارن بشینن جلوی تلویزیون و بدون اینکه حرف بزنن یا به حرف کسی گوش بدن فقط تلویزیون ببینند و بخورند. دوست دارند همراه دوستانشان بدون هیچ تشریفاتی فقط با عادت های خاص خودشان خوش بگذرانند. دادن یک روز به پدر ها برای  خودشان بزرگترین هدیه ای ست که می توان به آن ها دادو

ایده شماره ده:

عطر

۸ پیشنهاد جذاب هدیه برای آقایان

بهترین هدیه های سورپرایز تولد

همچنین ببینید

کادو برای پسر

چطور با تزئین کادو برای پسر ها سورپرایزشان کنیم

خرید کادو یه مشکل خیلی سخت و دردسر ساز برای خیلی هاست که همیشه با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *